person Posted By: Katka Ligačová On: comment Comment: 0

Milí spoločníci nielen pre deti

Možno nie je na mieste tvrdiť, že háčkovaná hračka je dnes veľkým konkurentom  bežne dostupných plyšových či plastových hračiek ale nebudem ďaleko od pravdy, keď poviem, že háčkovaná hračka má pre mnohých výnimočné miesto medzi množstvom všakovakých iných hračiek. Stále viac sme toho svedkami.

Obľúbení mackovia, zajkovia, mačičky či myšky, pandičky, zebričky, rozprávkové postavičky, ale aj mojkáčikovia do postieľky, či pyžamkáč na uskladnenie pyžamka, bábiky, ktoré sa dajú obliekať a vyzliekať... všetci títo háčkovaní kamaráti z našej dielne už nejaký ten čas robia radosť nielen bábätkám a malým deťom, ale aj veľkáčom a neraz aj dospelákom:-)

Vždy nás poteší, keď sa k nám dostaví spokojnosť zákazníka a ten detský dokáže potešiť obzvlášť.


Pri výrobe sú to práve deti, ktoré  sú našou inšpiráciu, ich sny, radosti, záujmy... Mnohí  naši háčkovaní kamaráti poputovali aj do zahraničia a vďaka nim sa naša klientska rodinka rozšírila a stále sa rozšíruje.

Na výrobu hračiek je použitá prevažne 100% bavlna, alebo zmes bavlna-akryl, ktorá pri bežnom užívaní ale aj praní nefarbí. Na výplň je použité antialergické duté vlákno (aké sa používa do vankúšov). Všetky detaily sú starostlivo vypracované, aby pri hre hračka dieťaťu nespôsobila úraz.

No a neodmysliteľnou súčasťou pri výrobe každého kámoša je LÁSKA.

Nech sa páči, vojdite do našej galérie a možno aj vy  tam nájdete  spoločníka na cesty i necesty do batôžka či do postele pre vaše ratolesti.

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December
To top

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password